Sniper Ghost Warrior 2 Sistem Gereksinimleri
5 (1)

Bilgisayarımızla oyun oynayarak zaman geçirmek için her geçen gün yeni ve birbirinden eğlenceli oyunları görmekteyiz. Bir oyunu bilgisayarımıza yükleyebilmemiz için bilgisayarımızın oynayacağımız oyunun sistem gereksinimlerini karşılamalıdır.

Aksi taktirde istediğimiz oyunu bilgisayarımıza kuramayız. Kurmaya çalışırken sürekli hata alır uğraşır dururuz. Bir oyunu almadan ya da karar aşamasındayken sistemin minimum gereksinimlerine bakarak almalıyız.

Sniper Ghost Warrior 2 oyunu ilk piyasaya çıktığı günden beri pek çok oyun tutkunu tarafından büyük bir keyifle oynanmaktadır. Her oyunda olduğu gibi belirli bir fun kitlesi oluşturmuş durumda diyebiliriz.

Sniper Ghost Warrior 2 oyununu sisteminize kurabilmek için bilgisayarınızın bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Bilgisayar bir oyunu kurabilmek için en önemli gereksinimlerden birisi ekran kartının boyutudur. Sniper Ghost Warrior 2 oynamak için ekran kartınızın 512 MB olması Nvidia GeForce GT 8800 veya ATİ Radeon HD 3850 olması gerekmektedir. Oyun oynamak için en önemli gereksinimlerden bir diğeri işlemcidir. İnter Core i5 işlemciye sahip bir sistem gerekmektedir. Ayrıca 4 GB ram ve 9 GB boş alana ihtiyacınız olacaktır.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]