Reklam

Oyun Kılavuzu, oyun severler tarafından takip edilen bir bilgi sitesidir. Sitemizde özellikle online oyunlara yer verilirken, bu oyunların rehber ve ipuçlarıyla kullanıcılarımıza daha iyi bir oyun deneyimi sunmaktayız.
Oyun Kılavuzu kurulduğu günden bu yana özellikle Google sıralamasında iyi konumlara gelerek, kullanıcıların sık sık ziyaret ettiği bir oyun blogu haline gelmiştir. Siteleriniz ve oyun serverlarınız için tanıtım çok önemlidir. Özellikle Metin2 oyunu için bir private server sahibiyseniz, sitemize reklam vererek, oyununuza daha fazla kullanıcı çekebilirsiniz. Sitemiz aylık olarak ortalama 5.000-10.000 kullanıcı tarafından ziyaret almaktadır.

Reklam Adı Açıklama
250×300 Display Banner Reklam Alanı Yatay değeri: 250px, düşey değeri 300px olan görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. Sitenin sağ bölümündeki sidebar isimli alanda, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
250×600 Display Banner Reklam Alanı Yatay değeri: 250px, düşey değeri 600px olan görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. Sitenin sağ bölümündeki sidebar isimli alanda, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Başlık Altı Display Banner Reklam Alanı Esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) görsel reklam çeşididir. Sitedeki tüm kategorilere ait içeriklerin tamamında gösterilir. İçerik başlıklarının hemen altında, minimum 3, maximum 6 ay süre ile yayınlanır. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Tek Konu İçi Banner Reklam Alanı Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, konunun en altında, esnek boyutlu (temaya uygun bir şekilde boyutlandırılabilir) ve sadece 12 ay süre ile yayınlanan görsel reklam çeşididir. Sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Tanıtım Yazısı Firmanıza ait herhangi bir ürün hakkında insanları bilgilendirmek amacı ile yazılmış içeriklerdir. Minimum 350 kelime ve en az bir adet alt başlığı olmak zorundadır. Makale tarafınızca hazırlanmalı, %100 özgün ve en fazla iki adet link çıkışı yapılmalıdır. Tanıtım yazıları tanıtım isimli kategoride yayınlanır, ana sayfada görünmezler. Site açık olduğu sürece yayında kalır ve sitemize ait yüksek değerler nedeni ile hem SEO hemde sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Native (Doğal) Reklam Doğal reklam, siteye ait bir içerikmiş gibi yazılan, makalenin sonunda ise yazı içeriği alakalı bir şekilde firmanıza ait bir ürün ile bağdaştırılan reklam yöntemidir. İçerik editörlerimiz tarafından oluşturulup onayınıza sunulur. Onaydan sonra ilgili ana kategorilerimizde ve ayrıca sosyal medya hesaplarımızda da yayınlanır ve site açık kaldığı sürece silinmez. Bu reklam türü sitemize ait yüksek değerler nedeni ile hem SEO hemde sitenize organik hit çekmek için idealdir.
Konu içi Linkleme Firmanıza uygun herhangi bir içeriğimizde, istediğiniz kelimede link çıkışı yapılmak suretiyle oluşturulan reklam yöntemidir. Link çıkışı 12 ay süre ile yapılır. Sitemize ait yüksek değerler nedeni ile SEO için idealdir.

Diğer reklam türleri ve detaylar için iletişim formu yardımıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Dilerseniz info@oyunkilavuzu.net adresine de mail atabilirsiniz. 

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.