Ps4 İle Pubg Oynamak
5 (1)

Mobil ve PC kategorisinde adından oldukça söz ettiren PUBG ps4 için de yayınlandı. Biz de oyunu incelemek için bu yazıyı kaleme aldık. Bu oyun 7 den 70 e kız erkek demeden herkesin elinde.

Kontrol ayarları

Oyun, ayarlar bölümünde birçok ayarlanabilir özelliğe sahip. Bu özellikler 3 temel başlık altında sıralanmış. Bunlar kontrol cihazı, hassasiyet, yakın bakış hassasiyeti olarak sıralanır.

Kontrol cihazı bölümündeki x ekseni çevir veya y ekseni çevir özellikleri sayesinde karakter silahı ile oyun kolu arasında yukarı aşağı bağı kurulmaktadır. Yani oyun kolunu indirdiğinizde veya kaldırdığınızda silahta meydana gelen hareketlilik bu özellik ile atanır. Oyundaki sağ veya sol çubukta bulunan ölüler alanı ve titreşim gücü özellikleri de bu başlıkta bulunur.

Oyundaki karakterin ileri koşma, geri koşma, dikey oyuncu hassasiyeti, araç kullanma hassasiyeti, nişan ivmesi ve nişan oranı gibi hassasiyet özellikleri de hassasiyet başlığı altında atanabilir.

Yakın bakış hassasiyeti başlığında ise oyunda bulunan her dürbün için özel bir hassasiyet alanı vardır. Yani siz 2x dürbünü için farklı, 15 x dürbünü için farklı hassasiyet ayarı atayabilirsiniz.

Ps4 pubg oynamak için plus gerekli mi?

Evet çünkü çevirim içi olmanız lazım.

PS4 Pubg Tüm Kontrol Ayarları, Pubg PS4 Çanta Nasıl açılır, Pubg ps4 silah değiştirme, Pubg ps4 harita seçimi,

Pubg  oyunundaki tuş işlevleri (klavye mause takarsanız)

W: İleri hareket etme

S: Geri doğru hareket etme

A: Sola doğru hareket etme

D: Sağa doğru hareket etme

C: Eğilme

Z: Sürünme

R: Şarjör değiştirme

B: Ateş modunu açma

F: Elektronik cihazı açma/ İçeri girme

M: Harita açma

V: Kamera açısı değiştirme

Ctrl+T: Mikrofon açma

Mouse sağ tuş: Dürbün açma

Alt+mouse: Serbest bakışa geçme

Tab: Çantayı açma

Mouse yuvarlağı: Silah değiştirme

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]