Nisan Ayının En Popüler 5 Android Oyunu

tarafından
84
Nisan Ayının En Popüler 5 Android Oyunu

Merhaba OyunKılavuzu.net takipçileri! Bugün sizler için Nisan Ayının En Popüler 5 Android Oyunu‘nu derledik. Bu yazımızda en iyi android oyunlardan bahsedeceğiz. Android oyun kategorimiz için derlediğimiz bu ilk yazımızda, en iyi mobil oyunlara göz atacağız. Android en iyi oyunlar olarak Nisan ayı için seçilen ilk beş oyun! Android oyun indirmek için verdiğimiz Google Play Store butonlarını kullanabilirsiniz.

5- Castle Clash Korkusuz Takımlar

Oyun Türü: Strateji Oyunları | Yapımcı: IGG.COM

Mücadele ve yoğun tempolu strateji oyunu severler için harika bir mobil oyun! Bu oyunun temelinde dünyanın en büyük savaş efendisi olmaya çalışıyorsunuz. Karakterlerden ve efsanevi yaratıklardan oluşan bir ordu kurarak, zindanlarda çarpışmalar yapın. Karakterlerinizin yani kahramanlarınızın görünüşünü değiştirmek için kostümler kullanın. Birbirinden eşsiz özelliklere sahip ekipmanlar kullanarak, kahramanlarınızı daha da güçlendirin. Dünya çapında 100 milyondan daha fazla oyuncuya sahip olan bu oyunda gücünüzü gösterin.

Google Play İndirme Linki

4- Rise of the Kings

Oyun Türü: Strateji Oyunları | Yapımcı: ONEMT Ltd

ROK’un çalkantılı diyarında savaşmaya hazır mısın? Yaşanan savaşlardan ve acılardan insanlar muzdarip olmuş durumda. Kendi kahraman grubunu yetiştirerek, zalimlerle çarpış ve insanların kahramanı ol! Kahramanlarının olağanüstü yetenekleri sayesinde, savaşın rüzgarını değiştir ve kalenin hakimi ol. Gelen yeni güncellemeden sonra en çok sevdiğin ve istediğin kahramanı seçerek, orduna kat ve savaşa başla!

Google Play İndirme Linki

3- Kamyon Simülator 2018: Europe

Oyun Türü: Simülasyon | Yapımcı: Zuuks Games

 

 

Kamyon Simulator 18 - Android En İyi Oyunlar

Kamyon Simulator 18 – Android En İyi Oyunlar

Mobil kamyon oyunlarında en iyisi olan Euro Truck Simulator oyunun yapımcılarından yepyeni bir oyun. Avrupa şehirlerinde gerçek bir kamyon şoförü olmaya hazırsanız, Kamyon Simulator 2018 sizleri bekliyor. Şirket kurarak, kendinize çalışanlar alın ve daha fazla kazanın. 11 Farklı kamyon, üstelik elektrikli kamyonlar da aktif.

Google Play İndirme Linki

2- Temple Run 2

Oyun Türü: Aksiyon | Yapımcı: Imangi Studios

Bir put tarafından lanetleniyorsunuz ve ondan kaçmaya başlıyorsunuz. Atla, hopla ve zıpla! Asla yakalanma yoksa yanarsın. Mobil oyunlar arasında en popüler aksiyon oyunlarından birisi Temple Run 2’dir. Yenilenen grafikler, yeni engeller, daha fazla özel güç bu oyunda mevcut.

Google Play İndirme Linki

1- Dream League Soccer 2019

Oyun Türü: Spor | Yapımcı: First Touch Games Ltd.

Dream League Soccer 2019 - En İyi Android Oyunlar

Dream League Soccer 2019 – En İyi Android Oyunlar

Bildiğimiz futbol artık çok farklı! Dünyanın en iyi takımını kurarak, kaliteli ve heyecan dolu yeni bir sezona hazırlan. FIFPro™ lisanslı futbol oyunu tamamen gerçek oyunculardan oluşuyor. Gerçek oyuncuları transfer edebilir, stadyumunu kendin inşa edebilirsin. Futbol yıldızlığına giden bu yolda online olarak dünyaya kafa tut!

Google Play İndirme Linki

 

Sizler için derlediğimiz yazımızın sonuna geldik. Eğer daha fazla en iyi android oyunlar listesi istiyorsanız, aşağıdaki yorum kısmına mutlaka yorum bırakın. Ayrıca yorumlarınızda sizin beğendiğiniz en iyi mobil oyunları da belirtebilir, bir sonraki android en iyi oyunlar yazımıza yardımcı olabilirsiniz. Esenlikle kalın!