Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri

tarafından
85
Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oyunkila/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri

 

Defansı ve kritik vuruş gücü sebebiyle tercih edilen zihinsel savaşçı için Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri hakkında bilgiler vereceğiz. Zihinsel savaşçının atakları, bedensele göre yavaş olsa da beceri değerleri yüksek olduğundan iyi değerlerde skill damageleri bulunmaktadır. Güçlü bir zihinsel savaşçı için statüleri iyi ayarlamak gerekiyor. Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri TR yani Turkey serverı için statü dağılımıyla devam edelim.

 

Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri TR;

VIT>STR>DEX>INT

Şeklinde sırasıyla statüler tamamlanmalıdır. Bu statü dağılımıyla TR serverında rahatça kasılabilirsiniz. İsteğe bağlı STR ile VIT eşit düzeyde tutularak, tamamlanabilir. Bunun ardından da DEX ve INT sırası ile tamamlanır. Şimdi Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri PVP server için statü dağılımına bakalım.

 

Metin2 Zihinsel Savaşçı Statüleri PVP;

STR>VIT>DEX>INT

Şeklinde sırayla statüler tamamlanarak, pvp serverda rahatlıkla sağlam bir çar elde edilebilir. Bu bahsedilen sıralama orta veya kolay pvp serverlarda ideal dağılım olacaktır. Fakat emek veya zor bir serverda oynuyorsak STR 2 – VIT 1 şeklinde sırasıyla statü dağılımı yapmak gerek. Zor serverlarda belirli bir süre sonunda EXP kazanımı azalacak ve level atlamak zorlaşacaktır. Bu nedenle dengeli giderek çarın güç oranını düşürmemekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan Metin2 Bedensel Savaşçı Efsunları başlıklı makalemizde Metin2 Bedensel Efsunları, Metin2 Bedensel Pvp ve Metin2 Bedensel Savaşçı hakkında bilgiler verilmektedir.