Metin2 Sonbahar Yelpazesi Nerden Düşer?
5 (1)

Online oyun olarak oynanan Metin2’de 4 farklı karakter ve her karakter için iki farklı gelişim türü bulunur. Bir karakteri yakın dövüş veya uzak dövüş gibi iki ayrı alandan birsini seçerek geliştirebilirsiniz.

Seçilen bir karakterin ilerleyen seviyelerde farklı zırh ve silahlara ihtiyacının olduğunu da düşünürsek oyunda yüzlerce silah, zırh ve aksesuarın varlığından bahsedebiliriz.

Metin2 oynamaya başladığınız andan itibaren kendinize en uygun ve en yüksek güç veren kıyafetleri giymeniz gücünüzü artıracaktır. Aksi taktirde levelinizdeki öldürmeniz gereken yaratıklarla mücadele edemezsiniz.

Seçilen her karakter için ortalama zarar verebilen bazı özel silahlar vardır.

Metin2 oynarken şaman karakterini seçenler için yelpazeler önemli silahlardandır. Özellikle 30 level ve sonrasındaki şamanlar için sonbahar yelpazesi ortalama zarar verdiği için en güçlü silahlardan birisidir diyebiliriz.

Metin2 oynayan bir şaman karakteri sonbahar yelpazesi almak için çöle giderek vahşi akrep adam öldürmesi gerekecektir. Sonbahar yelpazesi ayrıca Boss sandıkları ve Metin taşlarından çıkabilmektedir. Tüm bu seçeneklerle baş edebilmek için sağlam bir item topluluğuna sahip olmanız gerekmektedir.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]