Metin2 Level Görevleri
5 (1)

Online oyunlar arasında ilk sıralarda sayabileceğimiz Metin2 piyasaya çıktığı günden bu yana halen popülerliğini korumaktadır.

Metin2 ilk başladığınız andan itibaren tıpkı gerçek bir insanın hayatında olduğu gibi birçok ihtiyacınızı karşılamanız gereken bir oyundur. Sürekli gelişim gösteren seviyeniz için ayrı ayrı silah, zırh, aksesuar ve ata ihtiyacınız bulunur.

Metin2 oynarken ilk seviyelerde köpek, kurt, domuz gibi hayvanlarla savaşırken ilerleyen seviyelerde çok farklı yaratıklarla mücadele etmeniz gerekir.

Hangi seviyeye geldiğinizde hangi yaratıklarla savaşmanız gerektiğini iyi şekilde bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ya kendinizden çok yüksek olan yaratıklarla savaşır hep kaybedersiniz ya da küçüklerle uğraşarak Exp kazanamaz ve seviye olarak ilerleyemezsiniz.

Metin2’yi oynamaya başladığınız zaman ilk level itibariyle Metin2 1. Level görevi diye bir simge çıkar. Onu tıklayarak hangi yaratıktan ne kadar öldürmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

İlk görevden sonra her seviyede bu şekilde size özel görevler verilerek hangi seviyede nelerle mücadele etmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Metin 2 Level görevleriyle hem oyunu tanır hem de kendi gücünüze göre olan yaratıkları tanımış olursunuz.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]