Metin2 KDP Nerden Düşer?
5 (1)

Metin2 oynayanlar için 4 farklı karakter seçme imkanı bulunmaktadır. En sık tercih edilen karakter olarak savaşçı karşımıza çıkmaktadır.

Savaşçı karakteri oyunda çok fazla kişi tarafından tercih edildiği için silah, zırh, aksesuar konusunda hem çok mücadele etmesi gerekir hem de satın alması gereken nesnelere daha fazla yang ödemesi gerekmektedir.

Metin2 oynarken savaşçı karakterinin iki farklı gelişim türü bulunur. Savunma sevenler için iki el silahının kullanıldığı tür seçilmektedir.

Savunma ağırlıklı olduğu için sihirli güç kullanırken kendisine özel zırh açarak savunmasını artıran bir karakterdir. Özellikle 30 level olan bir savaşçı için kırmızı demir pala silahı ortalama zarar bulundurduğu için çok etkili bir silahtır.

Savaşçı karakterini kullananlar, savunma ağırlıklı gelişim düşünüyorlarsa güçlü bedeni kullanarak iki el ile kullanılan silahlarda daha etkili hale gelebilirler.

30 level ve sonrası için en etkili iki el silahlarından bir tanesi kırmızı demir pala yani KDP’dir. KDP düşürmek isteyenler vadiye giderek karanlık arahan, büyük arahan ve mistik arahan reisi öldürmeleri gerekir.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]