Metin2 Dolunay Kılıcı Nerden Düşer?
5 (1)

Metin2 oynarken sıkça kullanılan karakterlerin başında savaşçı gelmektedir. Savaşçı karakteri oldukça güçlü ve yetenek bakımından da gelişimi oldukça kolaydır.

Silah, zırh, aksesuar konusunda rekabet çok fazla olduğu için biraz fazla yang ödeyebilirsiniz ancak kesin olarak tüm itemlerine ulaşmanız mümkündür.

Kendi iteminizi kendiniz toplayacak vaktiniz yoksa savaşçı karakterinin bu avantajını kullanabilirsiniz.

Metin2’de savaşçı karakterinin bir saldırı bir de savunma türünde gelişimi söz konusudur. Genel olarak saldırıyı seven bir topluluk olduğumuz için hava kılıcını kullananların daha fazla olduğunu görmek mümkündür.

Saldırı gücünün fazlasıyla önemseyen bu karakterin kılıç kullanması ve hızlı olmasıyla rakiplerine üstünlük sağlaması gerekmektedir.

Metin2 oynayanlar için en çok araştırılan silah dolunay kılıcıdır. Saldırı gücü ortalama zarar değeriyle birlikte arttığı için 30 level ile 75 level aralığında kullanılabilmektedir.

Dolunay kılıcı düşürmek için ikinci köye giderek güçlü vahşi okçu, vahşi okçu, yabani general öldürmek gerekmektedir. Dolunay kılıcı düşürebilmek için saldırınızın fazla olması kadar savunma ve çevikliğinizin de yeterince sağlam olması gerekmektedir.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]