Mavi Ejderha Kesmek İçin Efsunlar
5 (1)

Mavi Ejderha Kesmek İçin Efsunlar Öncelikli Efsunlar

-Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması
-Şeytanlara Karşı Güç
-Zehirleme Şansı
–Oklardan Korunma Şansı
-Kritik Vuruş Şansı
-Sersemlik Karşısında Bağışıklık
-Saldırı Değeri
-Mistiklere Karşı Güç

Arkadaşlar Ejder kesmek ve kasılmak İçin Bu Efsunlar Gereklidir.

Silahınız Ortalamalı Bir Silah Olsun. 40 Ortalama Üstü (Olmazsa Muharebe Kılıcı da olur) +Şeytanlara Karşı Güç Efsunları size yetecektir. Kaskta Zehirleme Şansı-Şeytanlara Karşı Güç-Oklardan Korunma Şansı-Olması Size Yetecektir. Zırh HP-Yansıtma-Saldırı Değeri(Yansıtma yerine Bloklama da olur) Size Yetecektir.

Zırhınızda Korunma-Kurnazlık-Savunma Taşı Olması Gereklidir(Kurnazlık oklardan korunma şansı verir önemlidir!!). Küpede Şeytanlara Karşı Güç yeterli olacaktır.

Kalkanda Sersemlik Karşısında Bağışıklık-Beden Karşısındaki Atakları Bloklama ve Şeytanlara Karşı Güç Size Yetecektir.
Bilezikte HP-Ş-Şeytanlara Karşı Güç Size Yetecektir. Kolye-Ayakkabıda HP Kritik Vuruş Şansı Size Yetecektir. Bloklama verdiği için Anka ayakkabı tercih edilmelidir. Kolye ve Bilezik için çok zorlanmadan Cennetin Gözü diyebiliriz.(Kritik-Delici verdiği için)

Ölümsüz ejdere işlemez. Ölümsüz (Patron) türü yaratıklara işler. Ejder ise patron değil (5.seviye) dir. Doktor House gibi.
Kritik ejdere işler fakat delici işlemez. Eğer delici işleseydi ejder odasında ful dağ metni bırakarak (Dağ metni ejderin defansını arttırır) deliciyle kesebilirdiniz. Şeytan , mistik gibi bonuslar da ejdere işlemez. Ejderi özel kılan budur zaten hiçbir bonusun etki etmemesi (Kritik ve ortalama zarar hariç).Yarı insan da etki etmez. Yarı insanda şöyle bir durum var: Yarı insan karakterlere , 1.köydeki beyaz yeminlilere vs. etki eder. Yarı insanın etki edeceği yaratıkları anlamamız için insana benzeyip benzemediğinden yola çıkabiliriz bence :D Mavi pot olayında ise biraz kararsızım ama kanımca şöyledir. Ejder her can doldurmasında saldıranlardan çektiği sp miktarını stabil can doldurmasına ekler. Yani şöyle : Mesela ejder her can doldururken 300k can basıyor. Ona saldıranlardan ejder bir sonraki can doldurmasına kadar 20k sp emmiş. Bir dahaki can doldurmasında bu 20k lık değer ejderin 300k can doldurmasına eklenerek 320k can doldurmasına neden olur. Bence böyle :)
Ayrıca ejderha benim gözlemlerime göre suraya kritik atar. Eğer ejdere sura savaşçı karışık girmişseniz fark etmişsinizdir. Büyülü keskinlik suranın dayanıklılığı tartışılmaz bile. Ama skillere karşı büyük bir zaafı vardır ve skilllerden çok yer. Ejderin de skill vurduğunu düşünüyorum ve ejderin şuralara karşı garezi olduğunu düşünüyorum. Şayet mavi ejder keserken savaşçının büyülü keskinlik şuradan daha fazla dayanmasını bu açıklıyor gibi :D
Ejderhayla ilgili yazabilecek daha çok şeyim vardı. Forumda gerekli olduğu zaman hemen yapıştırırım cevabı :D
İyi oyunlar.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]