Klavye ve Mouse ile Oynanabilen Ps4 Oyunları
5 (1)

Bu yazımızda Ps4 klavye mouse desteği olan oyunlardan bahsedeceğiz. Klavye ve mause kullanarak aşağıdaki oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz arkadaşlar. Şimdi oyunlarımıza göz gezdirelim bakalım hangi oyunlar klavye mause destekliyor:

War Thunder

Fiyat: ücretsiz

Çıkış tarihi: 29 Kasım 2013

Açıklama: War Thunder oyunu 2. Dünya savaşı dönemindeki tankların uçakların ve hava araçlarının çeşitli stratejiler ile harp yaptığı bir oyundur. Oyun ps4’e klavye mouse  takılarak çok rahat olmasa da oynanabilmektedir.

Call of Duty: Modern Warfare

Fiyat: 351 tl

Çıkış tarihi: 25 Ekim 2019

Açıklama: Call of Duty: Modern Warfare ps4 versiyonu sayesinde kendini bir savaşın içinde gibi hissedersiniz. Klavye mouse takılarak da çok ergonomik şekilde oynanabilmektedir.

They are Billions

Fiyat: 139 tl

Çıkış tarihi: 9 Temmuz 2019

Açıklama: They are Billions oyununda kıyamet sonra oluşan zombilere karşı farklı taktikler geliştirerek onları yok etmeye çalıştığınız bir oyundur. Klavye mouse deneyimi ile zor ama zevkle oynanabilen bir oyundur.

The Sims4

Fiyat: 199 tl

Çıkış tarihi: 17 Kasım 2017

Açıklama: The Sims 4 oyununda karakterinizi olabildiğince özelleştiriyor ve oyunu yönetiyorsunuz. Partilere ve davetlere giderek saygınlık kazanıyorsunuz. Yani bir life simulator oyunu gibi düşünülebilir. Bu oyunun ps4 versiyonu diğer bütün oyunlara göre çok daha iyi hassasiyet özelliklerine sahiptir.

Klavye mouse ile oynanabilen diğer ps4 oyunları:

  • The Elder Scrolls Online (sadece klavye)
  • Paragon
  • DayZ
  • Overwatch
  • Final Fantasy 14
  • Newerwinter (sadece klavye)
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]