Hakkımızda

OyunKilavuzu.net Hakkımızda

2018 yılında WordPress altyapısı ile blogumuz kurulmuştur. Kuruluş amacımız özellikle kullanıcılar tarafından sevilen çok oyunculu/online oyunlar üzerinden rehber niteliğinde ilerlemektedir. Oyunlar hakkında sizlere kılavuzluk yaparak, en faydalı taktikler ve ipuçları ile blogumuzu şenlendirmek yegane görevimizdir. OyunKilavuzu.net olarak bizler size en iyi şekilde oyunlar hakkında kılavuzluk edeceğiz!

Yasal Haklar

  1. Unutulmamalıdır ki OyunKilavuzu.net uluslararası yasalara aykırı ve telif haklarını çiğneyici içerikler paylaşmamaya çalışır. Paylaşımlarımızın telif haklarını ihlal ettiğini veya yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşmanız durumunda 15 ( on beş ) gün içerisinde sizlere dönüş sağlanacak ve gereken yapılacaktır.
  2. Sitemizin mevcut kitlesinin büyük bir çoğunluğu Türkiye Cumhuriyetinden gelmektedir. 5651. sayılı Türk Ceza Kanununa göre OyunKilavuzu.net yer sağlayıcı adında hizmet vermektedir. Bu neden dolayı site yönetiminin içerikleri kontrol etme gibi bir yükümlülüğü yoktur. Yukarıda belirttiğimiz gibi, eğer haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız veya içeriklerde problem olduğunu düşünüyorsanız info@oyunkilavuzu.net adresine mail göndermeniz durumunda 1.maddemizde belirttiğimiz süre ve mevzuat şartları içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgi talep ediyorsanız lütfen mail adreslerimizden bizlere ulaşınız.

 

OyunKilavuzu.net adı altında yazarlık başvuruları için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Geniş konu yelpazesinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Eleştirileriniz veya önerileriniz için info@oyunkilavuzu.net adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.