Fortnite En İyi Silahlar hangileridir?
5 (1)

Fortnite En İyi Silahlar hangileridir?

Dub (av tüfeği)​

Bu güzellik The Dub adında egzotik bir silahtır. Bu, bir Çift Namlulu Av Tüfeğidir ve yedek bekleme süresi yoktur, böylece Çifte Pompalı yapabilirsiniz, bu da onu oyundaki en iyi Av Tüfeği yapar! Bu silah canavarı, Kompakt Arabalardan 1225 Altın Külçe karşılığında veya North of Pleasant Park’taki Dummy adlı bir NPC’den elde edilebilir.
Ejderhanın Nefesi Keskin Nişancı

Bu silah sıradan bir keskin nişancı tüfeği gibi görünebilir; ancak, bundan çok daha fazlasıdır. Egzotik Dragon’s Breath Sniper, yapıyı uzun mesafeden ateşe verme yeteneğine sahiptir. Sadece iki oyuncunun bir kale savaşında savaştığını ve etraftaki bazı kişilerin bu keskin nişancıyı kırbaçladığını ve her iki yapıya da ateş açtığını hayal edin. Arkanıza yaslanın ve kargaşayı izleyin!

Bu keskin nişancı Blaze NPC’den satın alınabilir.

Dezavantajı, cıvata hareketidir, bu nedenle çok yavaş bir atış hızına sahiptir ve yeniden yüklemeden önce yalnızca bir tur ateş edebilir. Yine de bu silah her şeyi ateşe vermek için!

Gölge İzleyici

Bu egzotik silah sadece bir tabanca olmasına rağmen, bir Taarruz Tüfeği kadar hasar verebilir! Genel olarak daha iyi doğruluk ve rakiplerinizi işaretleme yeteneği nedeniyle söyleyebiliriz. Bu silah, oyundaki çoğu AR’den daha üstün!

1225 Altın Külçe karşılığında Dirty Dock’taki Shadow Follower Reese’den elde edilebilir.
yara izi

İyi miktarda hasar veren isabetli bir orta menzilli hızlı ateş eden saldırı tüfeği. SCAR’ın tek gerçek dezavantajı, tedarik damlalarını açmıyorsanız veya sandıklar veya yer ganimetleriyle şansınız yaver gitmezse, elinizin altında olması zor olabilir.
roketatar

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]