En iyi Online Oyunlar 2020
5 (1)

İnternet üzerinden gerçek kişilerle oynayabileceğiniz pek çok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlarda çeşitli klan, lonca gibi gruplar oluşturarak bir arada mücadele etmek de mümkündür.

2020 yılı içerisinde online bir oyun oynamalıyım diyorsanız muhakkak Pubg’yi denemelisiniz. Modern silahlarla oynanan bir oyun olmasının yanı sıra çok geniş haritalara sahip. Silahların yerlerini bulmak, düşman hedeflerin yerlerini tespit etmek için epeyce uğraşmanız gerekecek. İnanılmaz görsel efektleri olan bir oyun oynamak istiyorsanız aksiyon dolu bu oyunu denemelisiniz. İster bilgisayardan ister cep telefonunuzdan oynayabilirsiniz.

Online oyun oynarken modern silah istemiyorsanız biraz nostalji yaşamayı seviyorsanız Metin 2’yi denemelisiniz. 3 farklı renkteki uygarlıktan bir tanesini, 4 farklı karakterden bir tanesini tercih ederek gelişim sağlıyorsunuz. Tercih ettiğiniz karakter hakkında küçük bir araştırma yaparak kendinize en yakın olanını tespit etmelisiniz. Uzak dövüş veya yakın dövüş sevenler için farklı seçenekler bulunmaktadır.

Her level için hızlı gelişiminizi sağlayacak otomatik görevler verilmektedir. Size verilen görevi level ilerlemeden yapmalısınız aksi takdirde ilerleyen seviyede görevi yapamayabiliyorsunuz.

FİFA 2020 ile GTA 5 oyunlarını ise diğer seçenekler arasına almanızı öneririz.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]