Dolunay Kılıcı Nerden Düşer, Nasıl +9 Basılır?
5 (1)

Dolunay Kılıcı Nerden Düşer, Nasıl +9 Basılır? Tramola ve mavi bayrakta çar, bir kırmızı gelmişti köye kimse kesmedi çünkü levelleri düşüktü.

Bende gittim iki-üç tane vurdum bide kılıç çevirme yerde.. Elimdeki +9 Dolunay, taş basarken kırıldı, olsun mühim olan +9 basabilmek..

Evet arkadaşlar bu makalemizde Dolunay Kılıcının tüm özelliklerinden, nereden düştüğünden ve nasıl + basılacağından bahsedeceğiz.

Öncelikle bu itemi takabilmek için levelinizin 30+ olması gerekir.

Başlayalım: bu silahı vahşi okçulardan, vahşi yüzbaşından ve vahşi askerden düşürürsünüz. Tabi tek tek kesmeyip hepsini toplayıp keserseniz düşme ihtimali oldukça yüksek. Ben toplayıp kestiğimde düşürmüştüm.

Gelelim özelliklerine ve + basmaya: Dolunayda en önemli özellik olarak ortalaması geliyor. Dolunay Kılıcı’na + basmak çokta zor değildir eğer şansınız varsa normal demircide basarsınız, he siz dersenizki ben şansımı artırmak istiyorum o zaman daha çok para verip özel demircide + basarsınız ve böylece iyi bir silah olarak kullanabilirsiniz. Tüm silahlara olduğu gibi bu silaha da +9 basmak oldukça zorlu.Dolunay Kılıcı Nerden Düşer, Nasıl +9 Basılır?

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]