Bluestacks 5 Sistem Gereksinimleri
5 (1)

Bluestacks 5 Sistem Gereksinimleri Günümüzde ihtiyaçlarımızın çoğunu bilgisayar ve akıllı cihazlarımızla yerine getirmekteyiz. İşlerimizin çoğunu akıllı cihazlarla yapabildiğimiz gibi fatura ve diğer ödemelerimizi de kolayca akıllı cihazlarla yapmaktayız.

Bilgisayar aracılığıyla yaptığımız çoğu işlemi aynı şekilde cep telefonlarımızla yapabilmekteyiz. Bazı durumlarda cep telefonlarımızla yaptığımız işlemi bilgisayar aracılığıyla yapma gereksimi duyabiliriz.

Cep telefonlarımızla yaptığımız işlemlerden bazıları oyun oynamak bazıları da sosyal medyada gezinmek olarak örnek verelim. Cep telefonundan oynadığınız bir oyunu bilgisayara doğrudan yüklemek olanaksızdır.

Aracı bir uygulama olan Bluestacks 3 uygulaması ile bilgisayarımızı tıpkı cep telefonu gibi kullanabiliriz. İstediğiniz app tabanlı uygulamayı yükleyebilir, istediğiniz telefon uygulamasını kolayca kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızı cep telefonuna dönüştürerek ister Instagram ister app tabanlı bir oyun oynama aracına dönüştürebilirsiniz. Bluestacks 3 uygulaması için bilgisayarınızın bazı gereksinimleri bulunur. İşlemcinizin İntel veya AMD modellerinden bir tanesi olmalıdır.

İşletim sisteminizin Windows tabanlı bir yazılım olması gerekmektedir. Ram belleğinizin en az 2 GB olması gerekirken hafıza alanı için en az 4 GB kapasiteye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bluestacks 5 Sistem Gereksinimleri

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]