4Story Oyunu Hakkında Bilgiler
5 (1)

4Story , oyuncuları Iveria’nın üç krallığına yerleştirir: DeFugel, Craxion ve Broa. Yaratılışın Tanrıçası Rea tarafından kutsanmış olan bu krallıklar, kendi ‘gerçeklerini’ birbirlerine dayatma çabasıyla, henüz birbirlerine savaş açmayı başardılar. Bu kargaşanın içine, yüz binlerce yıllık kaos ve savaşta gömülü olan gerçek gerçeği aramaya ve bulmaya mukadder bir kahraman olarak doğdunuz.

ÖZELLİKLERİ

  • Bölge Savaşları – Her gün belirli zamanlarda, iki rakip krallık arasında bir ‘bölge savaşı’ patlak verecek. Krallığınız için bu savaşlarda savaşın ve bölgeyi kontrol edebiliyorsanız, krallığınızın oyuncuları daha fazla macera konumuna ve hazineleri bulmak için daha fazla fırsata erişebilecekler.
  • Muazzam Görevler – 4Story, sayısız alt ve gizli görevle birlikte büyük bir ana görev dizisiyle birlikte gelir.
  • Gizli Sırlar – Her arayışın içinde, kahramanların onları bulma mücadelesini üstlenmelerini bekleyen gizli, gizli bir arayış, macera içinde macera bulmanın ipuçları vardır.
  • Efsanevi Silahlar – 4Story’deki silahların çoğu ‘F’ ile ‘SSS’ arasında derecelendirilir. Bu silahlar karakterinizle seviye atlayabilir ve maksimum 24 seviyeye yükseltilebilir. Sadece bu değil, bu silahlar için efsanevi seçenekler diğer benzer silahlara aktarılabilir.
  • RSTS (Gerçek Zamanlı Stratejik Komuta Sistemi) – 4Story, oyuncuların 48 kişiye kadar komuta etmesine izin verir ve benzersiz RSTS sistemi tarafından mümkün kılınır. Bir komutan, mini haritayı kullanarak, gerçek zamanlı bir savaşı izleyebilir ve yalnızca fare tıklamalarıyla akıcı bir şekilde emir verebilir.
  • Binekler – Binekler neredeyse her zaman daha uygun bir seyahat aracıdır ve 4Story’de yavaş, kolay giden bineklerden rüzgar kadar hızlı olanlara kadar bol miktarda bulunur.

4Story Oyun Linki: https://en.4story.gameforge.com/

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]